Proje Yönetimi

Görev Yönetimi

Kaynak Planlaması


Kanban Panosu


Kurumsal Zeka

Proje Portföyü

Gantt Şeması

Entegrasyonlar

Takım İşbirliği

Zaman Takibi


Mobil Uygulamalar


Raporlar

Proje Bütçeleme

Gösterge Paneli


Gelen İstekler ve Formlar


Misafir / Müşteri Portalı

Takvim

Kişisel Yapılacak Listesi

İzinler ve Güvenlik

Bildirimler

Proje Yönetimi

İster küçük işletmeler, isterse de sağlam kurumsal yapıya sahip çok yönlü proje platformu için basit bir çok yönlü proje yönetimi sonucu arıyorsanız doğru yere geldiniz.Easy projects, proje yöneticilerinin projelerinin her yönünü kolaylıkla, görünürlükle ve açıkça tanımlanmış bir zaman çizelgesi kullanarak planlamalarını sağlar. Zaman izlemeden bütçelemeye kadar, projenizi başarıyla tamamlamak için ihtiyacınız olan her şeyi burada bulacaksınız.

Proje Planlama

Easy Projects, kolay planlama ve yürütme için özel olarak tasarlanmış araçlarla bulut tabanlı bir proje planlama yazılımıdır. Gantt şeması, Kaynak Yükleme Simülasyonları ve Proje Takvimi gibi zaman kazandırıcılarla, takımınızı ve görevlerinizi birkaç saat içinde yönetebilirsiniz; tüm projeleriniz ve etkinlikleriniz bir zaman çizelgesinde açıkça sıralanmıştır.

activity_center_preview

Proje Şablonları

Benzer veya tekrar eden projeleriniz varsa, gereksiz veri girişini önlemek ve zamandan kazanmak için Proje Şablonlarını kullanabilirsiniz. Easy Projects, IT, Pazarlama, Mühendislik ve diğer projeler türleri için önceden belirlenmiş şablonlarla birlikte gelir. Elbette, kendi proje şablonlarınızı da oluşturabilirsiniz.

Kritik Yol ve Çoklu Bağımlılıklar

Doğru bir proje planının en kritik yönlerinden biri, bir görevde yaptığınız değişikliklerle ilişkili olanları uygun şekilde etkilemek için bağımlılıkları ayarlamaktır. Bu şekilde, 12 tarih değiştirmek yerine, birini değiştirebilir ve sistemin sizin için diğerlerinin yanında olmasına izin verebilirsiniz. İşlerinizi zamanlamayı daha da basitleştirmek için görevler arasında birden fazla bağlantı oluşturabilirsiniz. Kritik Yol özelliği, proje son teslim tarihini etkileyebilecek tüm görevleri kolaylıkla tanımlamanıza ve görüntülemenize olanak tanır.

Dependencies - Project Management Software - Easy Projects

Easy Projects – Proje Yönetimi” için 1 yorum

  1. Pingback: Proje Yönetim Danışmanlığı – Proje yönetiminde uzmanlık PM2 eğitim/danışmanlık

Yorumlar kapatıldı.