Proje Yönetimi

Görev Yönetimi

Kaynak Planlaması


Kanban Panosu


Kurumsal Zeka

Proje Portföyü

Gantt Şeması

Entegrasyonlar

Takım İşbirliği

Zaman Takibi


Mobil Uygulamalar


Raporlar

Proje Bütçeleme

Gösterge Paneli


Gelen İstekler ve Formlar


Misafir / Müşteri Portalı

Takvim

Kişisel Yapılacak Listesi

İzinler ve Güvenlik

Bildirimler

İzinler & Güvenlik

Projeler bazen gizlilik ve gizlilik ister. Bu nedenle her projeye ve göreve yalnızca doğru kişilerin erişebileceğini bilerek rahat olabilirsiniz.

Kolay İzin Yönetimi

İzinler basit bir listeden ayarlanabilir ve her proje için farklı olabilir. Bir grafik tasarımcı, A Projesi için düzenleme ayrıcalıklarına sahip olabilir, ancak yalnızca Proje B için ayrıcalıkları görüntüleyebilir. Bir onay kutusu listesi, bu işlemi bir esinti haline getirmenize izin verir.

Project Level Permissions - Project Management Software - Easy Projects

İhtiyaca Uygun Erişim

Yerleşik ve özel rollerle çok ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilir ve her birinin neler yapması gerektiği ve yapamayacağını belirleyebilirsiniz. Bu sistemi, çok farklı proje gereksinimlerini karşılamak için mümkün olduğunca esnek hale getirmek istedik.

User Roles - Project Management Software - Easy Projects

Arttırılmış Güvenlik

Şifre güvenliği ve son kullanma politikaları, şifreli HTTPS trafiği, kullanıcı kilitleme, Active Directory Yetkilendirme – tüm bu araçlar, veri güvenliği ve güvenliğinizi sağlamak için kullanılabilir.

Kurumsal müşterilerimiz, Private Cloud, dinlenme sırasında veri şifreleme ve Azure AD entegrasyonu gibi ek güvenlik seçeneklerini de seçebilir.

Security Policy - Project Management Software - Easy Projects