Proje Yönetimi

Görev Yönetimi

Kaynak Planlaması


Kanban Panosu


Kurumsal Zeka

Proje Portföyü

Gantt Şeması

Entegrasyonlar

Takım İşbirliği

Zaman Takibi


Mobil Uygulamalar


Raporlar

Proje Bütçeleme

Gösterge Paneli


Gelen İstekler ve Formlar


Misafir / Müşteri Portalı

Takvim

Kişisel Yapılacak Listesi

İzinler ve Güvenlik

Bildirimler

Raporlar

Easy projects, Proje Özeti, Ayrıntılı Zaman Çizelgeleri, Fatura Raporu, Kaynak Yükleme, Bordro Raporu Gecikmeli Görevler ve daha birçoğu dahil olmak üzere birkaç düzinelerce önceden oluşturulmuş rapor ile birlikte gelir. Artı, Rapor Oluşturucuyu kullanarak kendi raporlarınızı oluşturabilirsiniz.

30’dan Fazla Kullanıma Hazır Şablonlar

Proje yönetiminde yeni misiniz? Diğer şirketlerin raporları hakkında bazı fikirlere mi ihtiyacınız var? Önceden oluşturulmuş rapor setimizi kullanın. İhtiyacınız olan bilgileri saniyeler içinde alın.

Reports Menu - Project Management Software - Easy Projects

Özel Rapor Üretici

Projeler, görevler veya zaman girdileri gibi farklı veri kaynakları kullanarak kendi tablo, grafik ve metrik raporlarınızı oluşturun. Bu raporlara neyin dahil edileceğini tam olarak kontrol etmiş olursunuz ve tarih aralıklarından raporun görünümüne kadar her şeyi özelleştirebilirsiniz.
Oluşturduğunuz herhangi bir rapor Gösterge Tablosuna yayınlanabilir.

Report Generator - Project Management Software - Easy Projects

PDF ve Excel Aktarım

Proje Raporlarımız, kesintisiz aktarma özellikleri ile birlikte gelir; raporlarınızı istediğiniz cihaza veya herhangi bir cihaza veya Excel dosyaları olarak PDF dosyası olarak bastırabilir, böylece verileri uygun gördüğünüz şekilde işleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.