Proje Yönetimi

Görev Yönetimi

Kaynak Planlaması


Kanban Panosu


Kurumsal Zeka

Proje Portföyü

Gantt Şeması

Entegrasyonlar

Takım İşbirliği

Zaman Takibi


Mobil Uygulamalar


Raporlar

Proje Bütçeleme

Gösterge Paneli


Gelen İstekler ve Formlar


Misafir / Müşteri Portalı

Takvim

Kişisel Yapılacak Listesi

İzinler ve Güvenlik

Bildirimler

Proje Portföy Yönetimi (PPM)

Bazen, çevrimiçi proje yönetimi olsa bile, her birinin uygun olup olmadığı ya da nasıl bir araya geldiği konusunda doğru bir gruplandırma yapılmadan bir bolluk projeleri görmek çok zor olabilir. İşte bu nedenle, birçok özellik arasında Easy Projects, Proje Portföy Yönetimi sunmaktadır. Benzer projeleri tek bir düğmeye tıklatarak yerleştirilebilen organize portfolyoya göre gruplamak, proje yöneticilerinin projeleri ekip, bölüm, müşteri, içerik kategorisi ve daha fazla bölümlere ayırmaları için mükemmel bir yoldur.

Kolay Yönetilir

Herhangi bir proje üyesini bir portföy yöneticisi olarak atayabilirsiniz. Bu rolü varolan portföyleri ve içindeki herhangi bir özelliği yaratabilir, silebilir veya düzenleyebilir. Portföy bölümü, eksiksiz bir filtre setiyle birlikte gelir; böylece, her belirli ekip üyesi yalnızca kendilerine ait portföyleri çok az zaman ya da çabayla görüntüleyebilir. Bu, işbirliğine dayalı proje yönetimi ve görev yönetimi daha basit ve kullanıcı dostu yapar.

Oluşturulan ve tanımlanan portföyler, raporlar ve gösterge tablosu araçları için mevcuttur ve tüm veriler kolayca analiz edilebilir.

Easy To Manage

Portföy Özel Alanları

Portföy yönetimini daha esnek ve uyarlanabilir kılmak için Easy Projects benzersiz bir özelliği olan portföy tabanlı özel alanları kullanabilirsiniz. Örneğin, Pazarlama portföyüne ait projelerin bir takım özel alanları olacak ve IT projeleri başka bir set kullanacaktır. Bu şekilde, her ekip yalnızca kendileri için gerekli olan bilgilerle çalışacak ve tüm projeleri kolay raporlama için aynı şirket şemsiyesi altında tutacaktır.

Portfolio Custom Fields

Proje Portföy Yönetimi Yazılım Entegrasyonları

Easy Projects, daha etkili yönetim ve proje portföylerinin yürütülmesine izin veren diğer yazılım araçlarıyla birleşebilir. Veriler, Excel gibi programlardan veya MS Project, Outlook ve benzeri Proje Yönetim Araçları’dan alınabilir. Bu şekilde, portföyünüz, Easy Projects’de orijinal olarak oluşturulmamış olsalar bile, projelerin tamamlanmasıyla alakalı tüm verileri içerebilir. Dolayısıyla, ilgili tüm bilgiler tek bir yerde gruplandırılabilir ve bir kez içe aktarıldığında tek bir tıklama ile erişilebilir.

Portföy Analizi

Her bir portföy içerisinde, tüm projelerin ilerlemesini ve hatta bireysel ekip üyelerinin performansını izleyebilir ve ölçebilirsiniz. Bu nedenle, belirli bir portföyün içine sığacak yeni bir projenin başlatılması gerekiyorsa; zaman çizelgesi, iş tahsisi ve ilerleme beklentisi derhal değerlendirilebilir ve atanabilir.

Portfolio Analysis