Proje Yönetimi

Görev Yönetimi

Kaynak Planlaması


Kanban Panosu


Kurumsal Zeka

Proje Portföyü

Gantt Şeması

Entegrasyonlar

Takım İşbirliği

Zaman Takibi


Mobil Uygulamalar


Raporlar

Proje Bütçeleme

Gösterge Paneli


Gelen İstekler ve Formlar


Misafir / Müşteri Portalı

Takvim

Kişisel Yapılacak Listesi

İzinler ve Güvenlik

Bildirimler

Mobil Uygulamalar

Çalışmanız sizi nereye götürürse götürürse, kritik proje bilgilerine istediğiniz zaman, her yerden erişmeniz gerekir. IOS ve Android için Easy Projects mobil uygulamasına merhaba deyin.

Görev Yönetimi

Hareket halindeyken görevlerinizi yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yeni uygulamanıza büyük sunumdan sadece birkaç saat önce hızlı bir şekilde geçmeniz gerektiğini ancak başka bir önemli toplantıda görevinizin bittiğini varsayalım. Mobil uygulamamızla görevi oluşturabilir, son başvuru tarihini ekleyebilir ve geliştiriciyi atayabilirsiniz.

Mobil sürüm ayrıca, size atanan her görevi görmenizi sağlar. Bu şekilde, gelecekte ne üzerinde çalışmanız gerektiğine dair hızlı bir hatırlatmaya ihtiyacınız olduğunda ya da birisinin görevlerinden birine üyeliğini bildirmeniz gerektiğinde bunu yapmak kolaydır.

Task Management - Mobile - Project Management Software - Easy Projects
Filter Task - Mobile - Project Management Software - Easy Projects

Zaman Takibi

Bir toplantıyı, bir projeyi veya bir yerinde ziyaret saati izlemeniz mi gerekiyor? Sorun değil. Dahili zamanlı izleme uygulaması, yolda olduğunuz zamanları kaydetmenize yardımcı olur. Mobil uygulamadaki her şey web uygulamasına da yansır; bu nedenle bilgilerinizi kaybetmekten asla korkmayın.

Time Tracking - Mobile - Project Management Software - Easy Projects

İşbirliği yapın ve İletişim Kurun

Easy Projects Mobil Uygulama, ekibiniz için biraz daha fazla bağlam oluşturmanız gerektiğinde dosya ve mesaj göndermeyi kolaylaştırır. Herkese önemli güncellemeleri bildirmek veya geri bildirim almak için dosyaları ekleyin ve görevlere yorum yapın.

Collaborate and communicate - Mobile - Project Management Software - Easy Projects

Onay İş Akışı

Tıpkı masaüstündeki gibi, mobil uygulamadaki iletiler artık onay iş akışlarıyla birlikte gelir; bu, görevin herhangi bir belgesini hızlı bir şekilde onaylamanıza, reddetmenize veya onaylamanıza izin vermenize olanak tanır.

Approval - Mobile - Project Management Software - Easy Projects

Proje Ekleyin

Kurulum yapmaya ve bir proje eklemeye hazır ancak bilgisayarın yakınında bulunmuyor musunuz? Sorun değil. Easy Projects mobil uygulamasından bir proje ekleyebilirsiniz.

Add Project - Mobile - Project Management Software - Easy Projects

Uygulama İçi Bildirim

Kullanışlı bildirim aracılığıyla uygulamanıza dokunduğunuzda tüm bildirimlerinizi kolayca takip edin.

Uygulama İçi Destek

Yoldayken yardıma mı ihtiyacınız var? Easy Projects destek ekibinize doğrudan gerçek zamanlı olarak uygulama içinden doğrudan mesaj gönderebildiğinizden emin olabilirsiniz.

Intercom Support - Mobile - Project Management Software - Easy Projects