Proje Yönetimi

Görev Yönetimi

Kaynak Planlaması


Kanban Panosu


Kurumsal Zeka

Proje Portföyü

Gantt Şeması

Entegrasyonlar

Takım İşbirliği

Zaman Takibi


Mobil Uygulamalar


Raporlar

Proje Bütçeleme

Gösterge Paneli


Gelen İstekler ve Formlar


Misafir / Müşteri Portalı

Takvim

Kişisel Yapılacak Listesi

İzinler ve Güvenlik

Bildirimler

Takım İşbirliği

Easy Projects yazılımının en önemli yanı, birlikte çalışmayı çok basit ve sorunsuz hale getiriyor olmasıdır. Proje yöneticisinin her şeyi tek bir bilgisayarda izole ettiği, daha sonra büyük elden ele geçen bir toplantıda görevler atadığı günler bitiyor. İşbirliği verimliliği ve üretkenliği sağlar ve mikro işletme yönetimini ortadan kaldırır.

Takım Mesajları

Easy Projects, bilgileri düzgün bir şekilde sınıflandırılmış ve kolaylıkla uygulanabilir bir şekilde tutabilmeniz için bir proje veya görev düzeyinde iletişim kurmanızı sağlar. Her tartışma kaydedilir, böylece bir konuşmayı görmek isteyen herkes notlara atıfta bulunabilir ve bilgilendirilebilir.

Mesajlar çevrimiçi olarak veya kolay e-posta ile favori e-posta istemcinizden gönderilebilir.

Team Messages - Project Management Software - Easy Projects

Mesajlaşma

Hem proje seviyesi hem de görev seviyesi mesajlarını Etkinlik Merkezi’nden veya bir ayrıntılar penceresinden ekibinize gönderin. İstediğiniz zaman konuşmalara yetişmek için tüm mesajlar kaydedilir.

E-postayı kullanmaktan hâlâ memnunsanız, bu da sorun değil. İletilerin e-posta bildirimini almayı seçebilir ve doğrudan gelen kutunuzdan yanıtlayabilirsiniz. Mesajınız doğrudan Easy Projects içerisine gönderilecektir.

Dosya Paylaşımı

“Ayrıntılar” ekranında bir proje veya etkinlik eklerken, otomatik olarak proje ekibi üyelerine indirilebilecek dosyaları ekleyebilirsiniz.

Attachments - Project Management Software - Easy Projects

Mükemmel proje yönetiminin temeli kesintisiz ekip çalışmasıdır ve her zaman işbirliğini sorunsuz bir girişim haline getirmeye çalışıyoruz. İşbirliği özelliklerimiz, ekiplerin daha hızlı çalışmasına, e-posta gelen kutusu taşmasının azaltılmasına yardımcı olmasına ve herkesin sorumlu tutulmasına yardımcı olur.

İletilerinize resim veya belge ekleri ekleyin ve her ileti dizisinde oluşturulmuş denetim izi aracılığıyla sürümleri takip edin. Ekibiniz bunları ekledikten sonra da bu belgeleri indirebilir. Hızlı bir göz atmanız gerekiyorsa, tüm görüntüler bir resim önizlemesi aracılığıyla görüntülenebilir.

Onaylar

Siz veya ekibiniz bir projede çalışıyorsanız, genellikle hareket etmeden önce bir başkasına ihtiyacınız olabilir. Bu işlemi kolaylaştırmak için ekip üyelerinin görevlerdeki veya ekteki dosyalardaki onayları talep etmelerini sağlayan Onay İş Akışları’nı kullanıma sunduk. İsteğe bağlı olarak, seçilen yönetici bekleyen onay isteğine ilişkin bir bildirim alır; bu noktada, teslim edilenleri onaylayıp reddedebilir ve yorumlarda bulunabilirler.

Approval - Project Management Software - Easy Projects

Mesaj Bildirimleri

Herkesi döngü içinde tutun. Bildirim yapmak ve göndermek istediğiniz kişileri seçerek bir ileti gönderirken belirli ekip üyelerine bilgi verebilirsiniz.

Ayrıca, gelen kutunuzu veya Easy Projects proje ya da görev güncellemeleri için kontrol etmenizin gerekmemesi için masaüstü bildirimlerini almayı seçebilirsiniz.

Her görev içindeki takip işlevselliği, bildirilmek istediğiniz görevleri izlemenize izin verir. Doğrudan bir görev üzerinde çalışmıyorsanız bile, ilerlemesini takip edebilirsiniz.

 

Follow - Project Management Software - Easy Projects