Proje Yönetimi

Görev Yönetimi

Kaynak Planlaması


Kanban Panosu


Kurumsal Zeka

Proje Portföyü

Gantt Şeması

Entegrasyonlar

Takım İşbirliği

Zaman Takibi


Mobil Uygulamalar


Raporlar

Proje Bütçeleme

Gösterge Paneli


Gelen İstekler ve Formlar


Misafir / Müşteri Portalı

Takvim

Kişisel Yapılacak Listesi

İzinler ve Güvenlik

Bildirimler

Zaman Takibi

Ücretler veya fatura için zamanı takip etmeniz gereken projeler için en esnek arkadaş yazılım aracıdır. Sizi kolay zaman günlükleri ile tanıştıralım:

Kolay Giriş

Bilgilerini zamanında ve doğru bir şekilde girmek için takım üyelerine bağımlı olmanız gerektiğinden, zaman takibi ancak ekibiniz kadar doğrudur. Olumlu davranışı kolaylaştırmanın en iyi yolu olabildiğince kolaylaştırmaktır. Bu nedenle Easy Projects, zamanı izlemek için çeşitli yollar sunar, bu nedenle her çalışan kendine en uygun yöntemi seçebilir: tek giriş, haftalık gönderimler veya kronometrenin işlevselliği olan dahili bir zamanlayıcı.

 Adding Time Entry - Project Management Software - Easy Projects

 

Zaman Raporlaması

Bakımlı bir zaman takip sistemi ile, gereksiz aktiviteleri azaltarak ve doğrudan enerjiyi gerektiği gibi idrak ederek muazzam verimlilik kazançları gerçekleştireceksiniz.

Zaman günlüğünüzü gönderdikten sonra, çeşitli önemli raporlar çalıştırarak, bu verileri derhal harekete geçirebilirsiniz: Ayrıntılı döküm için Zaman Raporları, müşterileriniz için Fatura Raporu ve ücretleri hesaplamak için Bordro Raporları.

Payroll Report - Project Management Software - Easy Projects

Onaylar ve Kilitler

Şirketin zaman günlükleri üzerinde daha sıkı bir denetime ihtiyacınız varsa, Onaylama ve Kilitleme özelliği özellikle müşterilerinizi harcanan zaman için fatura ederseniz kullanışlı olabilir.

Onaylandıktan sonra, zaman kayıtları faturalandırma için kullanılabilir hale gelir ve kilitleme işlevi, bu girdilerin artık değiştirilememesini sağlar.

Approving Time Entry - Project Management Software - Easy Projects