Proje, program ve portföy yönetiminde kurumun veya projenin büyüklüğüne göre farklı otomasyon (Bilg İşlem) çözümleri mevcuttur. Bu alanda GBMC iki şekilde müşterilerine hizmet sunmaktadır:

  • Çözüm seçimi
  • Çözümün uygulamaya alınması

Çözüm seçimi:

GBMC’nin “enterprise” seviyesinde PPPY çözümleri konusundaki bilgi birikimi kurumun doğru zamanda, doğru çözümü seçmesine yardımcı olmaktadır.

 

Kurumun olgunluğu hazır olmadan çözüm yatırımı gerçekleştiren firmalar bu hatalı yatırımın bedelini sadece maddi kaynak kaybı olarak değil, aynı zamanda motivasyon kaybı olarak da ödemektedirler. Otomasyon çözümü kullanımına hazır olan firmalar ise, hem edindikleri çözümden en üst düzeyde fayda sağlamakta ve hem de kurum için motivasyonu yükseltmektedirler. Bu nedenle “doğru zamanda, doğru çözüm” yaklaşımını benimseyen GBMC, müşterilerine kaynak ve zaman kaybı yerine önemli ölçüde tasarruf sağlamaktadır.

5

 

 

 

Farklı yapıların ihtiyaçları da farklıdır. GBMC’nin kurumsal çözüm seçimindeki yaklaşımı herhangi bir çözümü kuruma satmak odaklı olmadığı için tavsiyeleri tamamen çözümden bağımsız olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Çözümün Uygulamaya Alınması:

PPPY konularında belli bir olgunluğa erişmiş kurumlar, seçtikleri herhangi bir çözümün uygulamaya alınması aşamasında GBMC ile irtibata geçerek çözümün en doğru şekilde devreye alınması ve içselleştirilmesi konularında danışmanlık hizmet alabilirler.

Büyük bir kurumsal bir çözüm yerine, orta ölçekli veya küçük kurumlarda yada, bir birim içerisinde veya sadece bir projede kısa süreli kullanım ihtiyacı içinse, ihtiyaçlarınıza en uygun, işletme maliyeti düşük, işbirliğini en üst düzeyde gerçekleştirebilecek tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlar üzerinden de kullanılabilen araçlar konusunda (www.easyprojects.net gibi) GBMC memnuniyetle size yardımcı olabilecektir.