Proje Yönetimi

Görev Yönetimi

Kaynak Planlaması


Kanban Panosu


Kurumsal Zeka

Proje Portföyü

Gantt Şeması

Entegrasyonlar

Takım İşbirliği

Zaman Takibi


Mobil Uygulamalar


Raporlar

Proje Bütçeleme

Gösterge Paneli


Gelen İstekler ve Formlar


Misafir / Müşteri Portalı

Takvim

Kişisel Yapılacak Listesi

İzinler ve Güvenlik

Bildirimler

Kanban Panosu

Tek bir tıklama ile, herhangi bir proje Kanban Panosu olarak görülebilir. Projenin her hareketli bölümüne tam, gerçek zamanlı görünürlük kazandırın. Her görevin hangi aşamada yapıldığını kimin hangi görev ve üretim aşaması üzerinde çalıştığını görün. Pano tamamen özelleştirilebilir ve ekipler adım adım iş akışına en uygun görünümü seçebilir.

Sezgisel Sürükle Bırak

Bir Kanban panosundaki her kart (görev), üretim aşamasına (sütun) dayalı olarak çalışmaya başlar. Atananlar işlerini tamamlayabilir, görevi tamamlanmış olan aşamalardan sürükleyebilir ve bir sonraki aşamaya atayabilir ve güncellenmiş görev durumunu otomatik olarak tüm katılımcılara bildirebilir. Fazladan bir çalışma ya da çaba gerektirmez. Bir kart üzerinde çalışın ve panoya sürükleyin, ekibinize çizgideki bir sonraki kişinin başlayabileceğini bildirin. İyi yağlanmış bir makine veya montaj hattı gibi düşünün. Pürüzsüz, düzenli iş akışı.

Dahası, sürükleme bırakma özellikleri de öncelikleme ayarları için de çalışır. Ekibinize öncelik seviyelerini hemen göstermek için görevleri bir sütunda daha yüksek veya daha düşüğe sürükleyebilirsiniz.


Kaynak İzleme

Easy Projects içinde en kullanışlı planlama özelliklerinden biri, Kaynak Yükleme Simülatörü (RLS) ‘dir. RLS size yardımcı olarak projelerinizi başarıyla planlamanıza izin verir.

Beceriler ve kullanılabilirlik temelinde bir proje ekibi oluşturur
Kaynak kullanılabilirliği kontrol eder
Yeni projenizi planlamadan önce mevcut proje çizelgeleriyle çakışma olmamasına dikkat eder