Misafir / Müşteri Portalı

Müşteriler, neler olduğunu bildiklerinde projelerinin durumu hakkında daha rahat hissediyorlar. Şirketinizdeki dış taraflar, paydaşlar, müşteriler veya diğer departmanlar olmasına, ilerlemenin görüşülmesine ve izlenmesine Misafir Portalı aracılığıyla izin verebilirsiniz.
Guest Portal - Project Management Software - Easy Projects

Sorunları ve İstekleri Alın

Kullanıcılar, ücretsiz misafir lisanslarını kullanarak sorunlarını doğrudan veya ekibinize gönderir. Ekip üyelerine, müşterinin sunduğu herhangi bir şeyden otomatik olarak haberdar edilmesini isteyebilirsiniz.
Submitting Issues and Requests - Project Management Software - Easy Projects

Müşteri Onayları İçin Mükemmel

Misafir kullanıcılar da görev tartışmalarına katılabilir (yalnızca eriştikleri konular) ve dosyaları ekleyebilir / indirebilirler. Bu şekilde, taslakları müşterileriniz tarafından kolaylıkla çalıştırabilir, Easy Projects yazılımı içinde geribildirim gönderebilir ve değişiklikleri tümü e-postaya başvurmadan veya uzun süreli toplantılar yaparak uygulayabilirsiniz.
Guest Portal Adding Message – Project Management Software – Easy Projects

Hepsi Bedava

En iyisi, misafir kullanıcı lisansları tamamen ücretsizdir. Projelerinizin ihtiyaç duyduğu sayıda konuk hesabına sahip olabilirsiniz ve bu konuk kullanıcılar size bir kuruş ödemeyecektir.