GBMC 2020 Nisan Ayı Bülteni

Bir gerilemenin ortasında eğitimin değeri

Muhtemelen bu bültenin başlığını okuduğunuzda şaşırdınız ve GBMC’nin kuruluşun ekonomik olarak kötü olduğu durumda eğitime yatırım yapılmasını tavsiye edemeyeceğini düşündünüz.

Evet. Bu, okuyucularımızı, ekonomik bir çukurda bile, iş gücünüze yatırım yapmanın, kuruluşunuzu geleceğe hazırlamanın en iyi yollarından biri olduğuna ikna etmek için elverişsiz bir girişimdir. İnsanlarınıza yaptığınız her yatırımın iş stratejisi ile uyumlu olmasını her zaman tavsiye ediyoruz.

Eğitimin, gerilemeyi aşmak için üç farklı stratejiyle nasıl hizalayacağına dair bazı ipuçları.

Kuvvette azalma –  Ayrılanlar üzerindeki ücrete ek olarak, araştırmalar kalanlar için de büyük bir ücret aldığını gösterdi. Kuruluşun bir planı olduğundan ve ek görevler alma veya görev değiştirme yeteneklerinin eğitim tarafından desteklendiğinden emin olun. Bu yatırım, motivasyonu artıracak ve bu da performansa yol açabilecek güveni işaret eder. Kaynaklarınızı değerli ve yatırıma değer olarak gösterin.

Ürün veya Hizmetlerde Değişiklik –  Stratejiniz daha fazla ihtiyacı veya potansiyeli olan pazarlara odaklanmaksa, bu stratejiyi uygulamak için yetenekli ve istekli bir iş gücüne ihtiyacınız olacaktır. Yeniden işleme, işletim sistemine önem verir, ancak deneyimlerimiz, insan sistemi yeniden kurulmazsa, çoğu değişiklik stratejisinin azaldığını gösterir. İş gücünüzü hiç şamandıra olmadan “derin uca” atmak verimsizdir. İletişim kurun ve değişim için eğitin.

Stratejiniz sıkı kalmak ve rotada kalmaksa, eğitime yatırım yapmanın faydalarından yararlanabilirsiniz. Belki de gerileme iş yükünün azalması demektir. İş gücünüzün verdikleri eğitimi yakalaması için mükemmel bir zamandır. Olumlu teşvikler sağlayın ve bazı kişisel ve mesleki gelişim eğitimlerini eğitim planlarına aktarın. Eylemler, sadece kelimeler değil, geleceğe olan güveni iletir.

Şimdi sert gerçeklik geliyor.

Kuruluşun ekonomisi çok zayıf olduğunda eğitim için nasıl ödeme yaparız? Para tasarrufu sağlayan çözümler kolayca kullanılabilir: çevrimiçi, isteğe bağlı, mikro öğrenme, telifsiz eğitim vb. Hepimiz gerçek maliyetin koltuk süresi olduğunu biliyoruz. Zaten stresli bir yük üzerinde iş gücünüzü nasıl finanse ediyorsunuz?

GBMC’de, proje yöneticisinin içinde çalıştığı üç geleneksel yapıdan hangisi olursa olsun, etki genellikle otoritenin en güçlü mekanizmasıdır. Güçlü bir ittifak ağı olması anahtar. Proje organizasyonunuz, yetkilerini başarılı bir şekilde kullanma sanatı alanında deneyimli proje yöneticilerinin yararlanacağı takdirde bizimle iletişime geçin. GBMC’nin 30 yılı aşkın eğitim ve proje yöneticisi koçluğu tecrübesi mevcuttur..
GBMC ile iletişime geçin
Copyright © 2019 GBMC, Tüm hakları saklıdır.Global Business Management Consultants önde gelen proje yönetimi danışmanlığı ve profesyonel gelişim hizmet sağlayıcısıdır. 1987 yılında kurulan, Houston TX merkezli GBMC, başlangıçtan Fortune 100’e kadar olan şirketler ile çalışmakta ve stratejilerinin uygulanmasını engelleyen konuların çözümlenmesi konusunda yardım etmektedir..