Nur Ergüder, PMP
Principal Consultant
Email: [email protected]

Nur Ergüder proje yönetimi, yazılım geliştirme ve teknik iletişimdeki 18 yıllık deneyimin yanı sıra danışmanlık ve eğitim deneyimi sayesinde BMC müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesinde ve bu ihtiyaçları karşılayacak programların tasarlanmasında gerekli niteliklere sahiptir.

Nur Ergüder özel bankacılık ve yatırım bankacılığı projelerini üstlendiği Türkiye’nin büyük bankalarından birinde 11 yıl süreyle görev yapmıştır. Otomatik Para Çekme Makineleri (ATM), satış noktası cihazlarında (POS)  Elektronik Fon Havalesi ve bireysel bankacılık gibi özel bankacılık projelerinde teknik proje lideri olarak çalışmıştır. Sistemler, yerel alan ve geniş alan ağları ve uygulamaları dâhil yatırım bankacılığında yeni BT sistemlerinin teslimini de yönetmiştir. Nur Ergüder Proje Yönetim Enstitüsü (PMI) tarafından 1998’de Proje Yönetim Profesyoneli (PMP) sertifikası almıştır.

Nur Ergüder şirket için Proje Ofisi oluşturduğu büyük bir İnternet Hizmet Sağlayıcısı için de çalışmıştır. Bilgi ve iletişim teknolojisi sektöründe çok uluslu bir şirkette metodoloji belirleme konusunda program müdürü olarak görev üstlenmiştir. Teklif Yönetimi ve Proje Yönetimi konularında birçok eğitim oturumu ve semineri gerçekleştirmiştir.

Ergüder, Boğaziçi Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği dalında lisans derecesine ve İşletme alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.